Show Nieuws 2008


*Kerstshow Wijchen 22 December 2008 
Chartreuse De Parma Golden Robos

Keurmeester: Mw. G. Halff-van Boven 

Veteranen klasse:

1 Uitmuntend Veteranen CAC 

En nu is ze ook Nederlands veteranen kampioen.

En als klap op de vuurpijl ook nog,

 "Beste Veteraan van de Kerstshow"

Tussen klasse reuŽn:

Keurmeester: Mw. T. Wilbers 

May Be Tomorrow Fan't Detica  

2 Zeergoed 

 


*Winner Amsterdam 30 november 2008 
Open klasse reuŽn:

Keurmeester: Dhr. P. Iversen (NO) 

Dancing Starlight Golden Robos 

2 Uitmuntend 

 

Open klas teven:   

Keurmeester: Dhr. H. Fryckstrand (SE) 

Nobody Else Noortje Golden Robos

ZG                              

 

Tussen klasse reuŽn:

Keurmeester: Dhr. A.F.M. Simons 

May Be Tomorrow Fan't Detica  

4 Uitmuntend 

 


*NKCG Veendam 16 november 2008 

Baby klas teven:

Keurmeester: Mw.J.A.M. v Leeuwen-Schuuman 

Sweet Beauty Golden Robos 

1 Veel belovend

Beste Golden baby en op 5 na beste baby in show

Open klas teven:   

Keurmeester: Mw.J.A.M. v Leeuwen-Schuuman 

Nobody Else Noortje Golden Robos

1 Uitmuntend                               

Open klasse reuŽn:

Keurmeester: Mw.J.A.M. v Leeuwen-Schuuman 

Dancing Starlight Golden Robos 

1 Uitmuntend BOB 2e in rasgroep 8

 

May Be Tomorrow Fan't Detica  

Keurmeester: Dhr. J.P.A. v/d Belt 

1 Uitmuntend BOB

Koppel klasse: 

Keurmeester: Dhr. I. Freerksen (D) 

Dancing Starlight Golden Robos 

                   &

Nobody Else Noortje Golden Robos

 

Fokkerij klasse: 

Keurmeester: Mw. A. Th. Stuifbergen-Hoetjes

Dancing Starlight Golden Robos 

                   &

Nobody Else Noortje Golden Robos

                   &

Sweet Beauty Golden Robos 

2e Plaats


*Utrecht 25 Oktober 2008 
Dancing Starlight Golden Robos 

Keurmeester: Mr. D. Harms ( D ) 

Open klasse:

Uitmuntend 

 

Chartreuse De Parma Golden Robos

Keurmeester: Mw. D. Winter ( D ) 

Veteranen klasse:

1 Uitmuntend Veteranen CAC Beste Veteraan.

 

 


 

*Golden Carrousel 2008 

Sweet Beauty Golden Robos 

Veel belovend

Baby klas teven

Nobody Else Noortje Golden Robos

From Russia With Love Golden Robos

Uitmuntend

Jonge honden klas teven

Nobody Else Noortje Golden Robos

2 Uitmuntend

Open klas teven                                     


*Zwolle 14 September 2008 
Dancing Starlight Golden Robos 

Keurmeester: Mr. E. Webster 

Open klasse:

Uitmuntend 

 

Chartreuse De Parma Golden Robos

Keurmeester: Mw. C. den Bekker-Heijen 

Veteranen klasse:

1 Uitmuntend Veteranen CAC

 


*Rotterdam 31 Augustus 2008 
Dancing Starlight Golden Robos 

Keurmeester: Mrs. H. Morss 

Open klasse:

2 Uitmuntend Rest CAC CACIB

Chartreuse De Parma Golden Robos

Keurmeester: Mrs. H. Morss 

Veteranen klasse:

2 Uitmuntend


*Almere 24 augustus 2008             Kampioenschapsclubmatch Welsh Springer Spaniel Club

May Be Tomorrow Fan't Detica  

Keurmeester: Mrs. Jan Rees (GB) 

1 Uitmuntend Jeugd CAC


*World Dog show Juli 2008 Stockholm Zweden 
Dancing Starlight Golden Robos 

Zaterdag 5 Juli 2008 Circuit

Keurmeester: Mrs. Lynn Kipps 

Uitmuntend

Zondag 6 Juli 2008 World Dog Show

Keurmeester:Mrs. Anne Woodcock 

Uitmuntend

May Be Tomorrow Fan't Detica  

Zaterdag 5 Juli 2008 Circuit

Keurmeester: Mrs. Patsy Hollings 

Uitmuntend

Zondag 6 Juli 2008 World Dog Show

Keurmeester:Mr. John Hartley

Uitmuntend


*Brussels Dog show 22 Juni 2008 
Open klasse :

Keurmeester: Mrs. Sue Brouwn (UK) 

Dancing Starlight Golden Robos 

4 Uitmuntend  

 

klasse Intermediaire:

Keurmeester: Mr. Laurent Pichard (CH) 

May Be Tomorrow Fan't Detica  

1 Uitmuntend Res CAC - CACIB


*KC Rijssen Mid Zommershow 21 Juni 2008 
Keurmeester: Dhr. Jan Nijland (NL) 

Dancing Starlight Golden Robos 

Eerste plaats in de klasse boven 24 maanden

En eerste plaats van alle rassen boven de 24 maanden.

Keurmeester: Dhr. Jan Nijland (NL) 

From Russia With Love Golden Robos

Op 1 na beste Golden in de klasse 15 tot 24 maanden

Keurmeester: Mevr. A. Mensink (NL) 

May Be Tomorrow Fan't Detica

Beste Welsh Springer Spaniel in de klasse 15 tot 24 maanden

En op 8 na beste van alle rassen  in de klasse 15 tot 24 maanden.


*KC Assen 1 Juni 2008    
Open klasse :

Keurmeester: Dhr. J Hiddes (NL) 

Dancing Starlight Golden Robos 

1 Uitmuntend BOB derde in rasgroep 8

Jeugdklasse:      

Keurmeester: Dhr. J Hiddes (NL) 

From Russia With Love Golden Robos

Jeugd klasse :

Keurmeester: Mevr A Stuifbergen Hoetjes 

May Be Tomorrow Fan't Detica  

2 zg  

 

Koppel klasse: 

Keurmeester: Dhr. J Hiddes (NL) 

From Russia With Love Golden Robos

Dancing Starlight Golden Robos 

Tweede plaats

 


*Bennekom 25 Mei 2008    
Jeugd klasse :

Keurmeester: Mevr. H Warendorf (NL) 

May Be Tomorrow Fan't Detica  

2 Uitmuntend  

 


*Arnhem 11 Mei 2008    Pinkster tentoonstelling
Jeugd klasse :

Keurmeester: Ms. Dr Zafra Sirikoode (ISR) 

May Be Tomorrow Fan't Detica  

3 Uitmuntend  

 


*Ermelo 1 Mei 2008   Kampioenschapsclubmatch
Jeugdklasse:      

Keurmeester: Mw. Audry. Richardson (GB) 

From Russia With Love Golden Robos

zg 

 

Open klasse :

Keurmeester: Mw. Heather. Avis (GB) 

Dancing Starlight Golden Robos 

zg

 


*Leeuwarden 24 Maart 2008
Jeugdklasse:      

Keurmeester: Dhr. B. Catterall (GB) 

From Russia With Love Golden Robos

Uitmuntend 

 

Jeugd klasse :

Keurmeester: Mw. C. Coode (GB) 

May Be Tomorrow Fan't Detica  

1 Uitmuntend  Jeugd CAC

 


*Jonge Honden - Veteranendag 15 Maart 2008

   Regio Oost 

 

Veteranen klasse:

Keurmeester: Mw. Ria Vosman 

CH I am Sensation Floyd Golden Robos

Eerste plaats

Jeugdklasse:      

Keurmeester: Dhr. Dick Greve 

From Russia With Love Golden Robos

Eerste plaats


*Eindhoven 9 Februari 2008
Jeugd klasse :

Keurmeester: Mw. M. Holm-Hansen (Denemarken) 

May Be Tomorrow Fan't Detica  

2 Uitmuntend  

 


*GNON Emmen 3 Februari 2008

Fokkers klasse Reuen:      

Keurmeester: Mw. F. Lochs-Romans 

Dancing Starlight Golden Robos 

1 Uitmuntend   

Veteranen klasse Reuen:

Keurmeester: Mw. F. Lochs-Romans 

CH I am Sensation Floyd Golden Robos

1 Uitmuntend BOB derde in rasgroep 8

&

Dimonds Are Forever Golden Robos

1 Uitmuntend BOS (Jeugdklasse)

Jeugd klasse :

Keurmeester: Mw. F. Lochs-Romans 

May Be Tomorrow Fan't Detica  

1 Uitmuntend BOB 

&

Morning Has Broken Fan't Detica

1 Uitmuntend BOS (Jeugdklasse) 

Fokkerij klasse: 

CH I am Sensation Floyd Golden Robos

Dancing Starlight Golden Robos 

Dimonds Are Forever Golden Robos

Frutti Di Mare Golden Robos

Tutti Frutti Golden Robos

Quatro Stagioni Golden Robos

Tweede plaats

Deze moesten we even maken,"Drie generatie reuen"

CH I am Sensation Floyd Golden Robos

Dancing Starlight Golden Robos 

Tutti Frutti Golden Robos

Samen met DaniŽl de Boer.

 

 


*KC Rijssen 26 Januari 2008

Open klasse Reuen:      

Keurmeester: Dhr. W. Wellens 

Dancing Starlight Golden Robos 

1 Uitmuntend   BOB tweede in rasgroep 8

 

Veteranen klasse Reuen:

Keurmeester: Dhr. W. Wellens 

CH I am Sensation Floyd Golden Robos

1 Uitmuntend

 

Jeugd klasse :

Keurmeester: Dhr. W. Wellens 

May Be Tomorrow Fan't Detica  

1 Uitmuntend BOB vierde in rasgroep 8

 

Koppel klasse: 

CH I am Sensation Floyd Golden Robos

Dancing Starlight Golden Robos 

Vierde plaats

 


*Golden Nieuwjaars Show 6 Januari  2008

 

Open klasse Reuen:      

Keurmeester: Dhr. Bap Meersman 

Dancing Starlight Golden Robos 

1 U   Best in show

 

 

BOB Dancing Starlight Golden Robos 

BOS Moondust Nanoo-Nanoo

Veteranen klasse Reuen:

Keurmeester: Dhr. Bap Meersman 

CH I am Sensation Floyd Golden Robos

1 U

Jeugdklasse Teven:      

Keurmeester: Dhr. Bap Meersman 

From Russia With Love Golden Robos

2 U


 

 

                                                                           

Copyright © Rob Grootenboer
ALL RIGHTS RESERVED

Home