Show Nieuws 2014


*Wijchen 21 December 2014
Veteranen klasse reuŽn:

Keurmeester:  Dhr: J. Nijland (NL)

Ch Dancing Starlight Golden Robos Ned Veteranen kampioen

 1 Uitmuntend BIS Vet 2

 

Kampioen klasse reuŽn:

Keurmeester:   Dhr: J. Nijland (NL)

Ch Break Dance Golden Robos

NED & Lux NJK-JW 2011 Belgium winner 2012-2014 Benelux winner 2014

4 Uitmuntend 

 

Tussen klasse reuŽn:

Keurmeester: Dhr: J. Nijland (NL)

Capital Kopenhagen Golden Robos

1 Uitmuntend 

 

 


*Holland Cup Amsterdam  12 December 2014

Tussen klasse reuŽn:

Keurmeester: Dhr: A Stepenski (PL)

Capital Kopenhagen Golden Robos

1 Uitmuntend 

 

Kampioen klasse reuŽn:

Keurmeester:    Dhr: A Stepenski (PL)

Ch Break Dance Golden Robos

NED & Lux NJK-JW 2011 Belgium winner 2012-2014 Benelux winner 2014

1 Uitmuntend BOS 

 


*Brussel Dog Show 7 December 2014

Tussen klasse reuŽn:

Keurmeester: Dhr: Frank Kane (UK)

Capital Kopenhagen Golden Robos

2 Uitmuntend 

 

Kampioen klasse reuŽn:

Keurmeester:   Dhr: Frank Kane (UK)

Ch Break Dance Golden Robos

NED & Lux NJK-JW 2011 Belgium winner 2012-2014 Benelux winner 2014

1 Uitmuntend BOB Winner groep 8 BIS 4

 

Veteranen klasse reuŽn:

Keurmeester:  Dhr: Frank Kane (UK)

Ch Dancing Starlight Golden Robos Ned Veteranen kampioen

 2 Uitmuntend 

 


*Kastanje Show GRCN 16 November 2014

Tussen klasse reuŽn:

Keurmeester: Mvr J Ryder (UK)

Capital Kopenhagen Golden Robos

2

 

Veteranen klasse reuŽn:

Keurmeester: Mvr J Ryder (UK)

Ch Dancing Starlight Golden Robos Ned Veteranen kampioen

 4

 

 

 


*Kc Groningen 9 November 2014

Tussen klasse reuŽn:

Keurmeester: Mvr D Mensing (NL)

Capital Kopenhagen Golden Robos

1 Uitmuntend BOB derde in groep 8

 

Veteranen klasse reuŽn:

Keurmeester: Mvr D Mensing (NL)

Ch Dancing Starlight Golden Robos Ned Veteranen kampioen

 1 Uitmuntend Beste veteraan in show

 


*Bleiswijk 1 November 2014

Tussen klasse reuŽn:

Keurmeester: Dhr: Jhon Thirwell (UK)

Capital Kopenhagen Golden Robos

2 Uitmuntend 

 

Kampioen klasse reuŽn:

Keurmeester: Dhr: Jhon Thirwell (UK)

Ch Break Dance Golden Robos

NED & Lux NJK-JW 2011 Belgium winner 2012

3 Uitmuntend 

 


*Dordmund  18 Oktober 2014
Kampioen klasse reuŽn:

Keurmeester:  Miss: Karin Eriksson (Z)

Ch Break Dance Golden Robos

NED & Lux NJK-JW 2011 Belgium winner 2012

Uitmuntend 

 


*Dordmund  19 Oktober 2014
Kampioen klasse reuŽn:

Keurmeester:  Dhr: Wilfried Pepper (D)

Ch Break Dance Golden Robos

NED & Lux NJK-JW 2011 Belgium winner 2012

2 Uitmuntend Res CAC VDH RES CACIB

 


*Kc Sneek 11 Oktober 2014

Fokkers klasse reuŽn:

Keurmeester: Dhr: Mensink (NL)

Capital Kopenhagen Golden Robos

1 Uitmuntend BOB,  Derde Plaats groep 8

 

Babby klasse teven:

Keurmeester: Dhr: Mensink (NL)

Place De L'Opera Golden Robos

1 Veel belovend


*Zwolle 4 Oktober 2014

Tussen klasse reuŽn:

Keurmeester: Mrs S. Walsh (I)

Capital Kopenhagen Golden Robos

1 Uitmuntend CAC CACIB BOS

 

Babby klasse teven:

Keurmeester: Mrs S. Walsh (I)

Place De L'Opera Golden Robos

Veel belovend

 


*Rotterdam 7 Speptember 2014

Tussen klasse reuŽn:

Keurmeester: Dhr Per Iversen (N)

Capital Kopenhagen Golden Robos

2 Uitmuntend 

 


*Kampioenschap Clubmatch G.R.C.B. 10 Augustus 2014

Fokkers klasse reuŽn:

Keurmeester: Mrs Beryl Liggings

Capital Kopenhagen Golden Robos

2 Uitmuntend 

 

Kampioen klasse reuŽn:

Keurmeester:  Mrs Beryl Liggings

Ch Break Dance Golden Robos

NED & Lux NJK-JW 2011 Belgium winner 2012

3 Uitmuntend 

 

Veteranen klasse reuŽn:

Keurmeester: Mrs Beryl Liggings

Ch Dancing Starlight Golden Robos Ned Veteranen kampioen

 2 Uitmuntend 

 

Babby klasse teven:

Keurmeester: Mrs Heather Morss

Place De L'Opera Golden Robos

Veel belovend

 


*Zomer Show G.R.C.N. 6 Juli 2014

Jeugd klasse reuŽn:

Keurmeester: Jeanette Filskov

Capital Kopenhagen Golden Robos

1 Uitmuntend Beste reu

 

Fokkers klasse teven:

Keurmeester: Jeanette Filskov

Mary Poppins Golden Robos

 Uitmuntend 

 

Veteranen klasse reuŽn:

Keurmeester: Jeanette Filskov

Ch Dancing Starlight Golden Robos Ned Veteranen kampioen

 1 Uitmuntend Beste veteraan in show 

 

 


Zomershow KC Rijssen 14 Juni 2014
 

Keurmeester: Jan Nijland (NL)

Capital Kopenhagen Golden Robos

1 Uitmuntend BIS

 

 

Keurmeester:  Jan Nijland (NL)

Mary Poppins Golden Robos

 1Uitmuntend 

 

 


*Kampioenschap Clubmatch G.R.C.N. 29 Mei 2014
Kampioen klasse reuŽn:

Keurmeester:  Gail Brodie (UK)

Ch Break Dance Golden Robos

NED & Lux NJK-JW 2011 Belgium winner 2012

Uitmuntend 

 

Fokkers klasse teven:

Keurmeester: Patricia Cooper (UK)

Mary Poppins Golden Robos

 Uitmuntend 

 

Veteranen klasse reuŽn:

Keurmeester: Sue Hush (UK)

Ch Dancing Starlight Golden Robos Ned Veteranen kampioen

 2 Uitmuntend 

 

 


*Kc Hardenberg 3 Mei 2014
Fokkers klasse reuŽn:

Keurmeester: Hans Boelaars (NL)

Capital Kopenhagen Golden Robos

1 Uitmuntend BOS

 

Fokkers klasse teven:

Keurmeester: Hans Boelaars (NL)

Mary Poppins Golden Robos

 Uitmuntend BOB

 

Veteranen klasse reuŽn:

Keurmeester: Hans Boelaars (NL)

Ch Dancing Starlight Golden Robos Ned Veteranen kampioen

 1 Uitmuntend Beste Veteraan van de dag

 

 


*Utrecht  5 April 2014
Keurmeester:  Loch Romans (NL)

Ch Break Dance Golden Robos

NED & Lux NJK-JW 2011 Belgium winner 2012

1 Uitmuntend Res CAC CACIB 

 

Jeugd klasse reuŽn:

Keurmeester: Loch Romans (NL)

Capital Kopenhagen Golden Robos

  Uitmuntend 

 


*Luxemburg 30 Maart 2014
Keurmeester:  Lian Moran (I)

Ch Break Dance Golden Robos

NED & Lux NJK-JW 2011 Belgium winner 2012

2 Uitmuntend Res CACL en definitief Luxemburgs kampioen 

 

Jeugd klasse reuŽn:

Keurmeester: Lian Moran (I)

Capital Kopenhagen Golden Robos

 Uitmuntend 

 


*Groningen 2 Maart 2014
Keurmeester:  R. Strudwick (GB)

Ch Break Dance Golden Robos

NED & Lux NJK-JW 2011 Belgium winner 2012

4 Uitmuntend 

 

Jeugd klasse reuŽn:

Keurmeester: R. Strudwick (GB)

Capital Kopenhagen Golden Robos

4 Uitmuntend 

 


*Top Hondshow De Flint Amersfoort 23 Feb 2014
Keurmeester:  Dhr: Simons 

Ch Break Dance Golden Robos

NED NJK-JW 2011 Belgium winner 2012

 


*Nieuwjaarsshow G.R.C.N. 19 janurai 2014
Jeugd klasse reuŽn:

Keurmeester: Janet Merrick (GB)

Capital Kopenhagen Golden Robos

1 Uitmuntend 

 

Jeugd klasse reuŽn:

Keurmeester: Janet Merrick (GB)

Center Court Golden Robos

Uitmuntend 

Open klasse teven:

Keurmeester: Julie Merrick (GB)

Mary Poppins Golden Robos

4 Uitmuntend 

 

Veteranen klasse reuŽn:

Keurmeester: Janet Merrick (GB)

Ch Dancing Starlight Golden Robos Ned Veteranen kampioen

 1 Uitmuntend Beste Veteraan van de dag

 

 

Junior handling met Veerle Hamacher

Keurmeester: Naomi v Mourik

Ch Dancing Starlight Golden Robos Ned Veteranen kampioen

Beste junior van de dag


 

 

Copyright © Rob Grootenboer
ALL RIGHTS RESERVED

Golden Robos 2014

Home